O nás

 

Be top product, Be top service - ideologie společnosti Betoptek Automotive

BETOPTEK Automotive je založena v roce 2002 a zaměřuje se na vývoj produktu auto-příslušenství v elektrotechnickém průmyslu. Hlavním zaměřením firmy jsou parkovací systémy s bzučákem, LED / LCD / TFT displejem, zadní kamerové parkovací systémy, bezdrátové systémy atd., neustále pracuje s inovací ke splnění různých požadavků na celosvětovém trhu.

Kvalita výrobků firmy je na prvním místě. Firma je vybavena kompletní testovací technikou, každá jednotka je testována před zabalením a exportem, včetně testu citlivosti, testu měření vzdálenosti, testu měření úhlu a teplotního testu. Firma má vlastní oddělení kvality, které provádí inspekci během výroby. Používá ISO kvalifikovaný systém řízení výroby pro testování výrobků a montáž. Spolehlivá kvalita a rozumné ceny lákají naše klienty. Požadavky našich zákazníků byly pro firmu vždy hlavní prioritou. Požadavky na naše výrobky se liší od zákazníka k zákazníkovi, který nás podpoří, aby naše produkty byli více suverénní a konkurenceschopné na trhu. Pro kontrolu kvality se užívají kritéria ISO9000 a byly přísně dodržované v průběhu celého výrobního procesu. To je důvod, proč výrobky Betoptek fungují skvěle za všech povětrnostních podmínek od -40C až do +85 C.Většina produktů má certifikáty CCC, CE, E-mark a osvědčení o QS9000 norem.

Firma využívá nejmodernejši techniku s pokročilou technologií, přísný systém kontroly kvality a tím pádem se stala předním dodavatelem v automobilové oblasti.

Exportuje tisíce výrobku měsíčně do celé Evropy, na Střední východ Asie, Austrálie, Severní Ameriky a Afriky.

Vyrobni_haly_klasickych_Asistentu.jpg

Dopuručujeme: Auto-Moto-Elektronika.cz | Peugeot.Autopes.czKia.Autopes.cz | Výměna odkazů